Haemme tilitoimistoa!

Haemme Leader-toimintaa ja EU-hankkeiden kiemurat taitavaa taloushallintopalveluiden tuottajaa. Yhdistyksemme taloushallinto on ulkoistettu vuoden 2022 alusta ja käytössämme on ollut Netvisor-taloushallintojärjestelmä.

Edellytämme valittavalta tilitoimistolta kokemusta Leader-ryhmän tai EU-rahoitteisten hankkeiden kirjanpidosta sekä valmiuksia noudattaa AvainTES:ta.

Tutustu tarjouspyyntöön tästä linkistä. Tarjouspyynnön liitteet toimitetaan sähköpostitse pyynnöstä.

Tarjoukset tulee toimittaa sähköpostitse osoitteeseen maria.alatalo@pohjoisinlappi.fi määräaikaan 17.11.2023 mennessä. Kysymykset tulee esittää sähköpostitse 9.11.2023 mennessä ja niihin vastataan 10.–13.11. välisenä aikana.

Valittujen tarjoajien kanssa käydään neuvottelu ennen LPL ry:n hallitukselle tehtävää esitystä valinnasta. Yhdistyksen hallitus tekee valinnan 30.11.2023 kokouksessa.

Tarjouksen tulee olla voimassa 31.12.2023 saakka.